צוות הגרוב מאחל לך הנאה שלמה מהקורס שרכשת!
שאלות? תמיד אפשר ליצור איתנו קשר

מתחילים לתופף היום! קורס לחדשים בתופים

75.00

מתחילים לתופף היום! קורס לחדשים בתופים

5 שיעורים בקורס | זמן צפייה כולל 32:15

רוצים להתחיל לנגן היום?! יאללה כנסו לקורס ובואו נתחיל.
נכיר את שמות התופים, איך כותבים אותם, ואיך הם נשמעים. נלמד מקצב ראשון תוך דקות (כדי שתוכלו להתחיל לתת בראש). נדבר על איך סופרים, איך קוראים תוים, ואיך אוחזים נכון את המקלות. בהמשך נלמד מעבר תופים, שימוש במצילות הרייד והקראש, ונשלב הכל יחד!

ידע קודם נדרש:

צפו בסרטון שמסביר על הקורס

שיעור 1- הכרות עם מערכת התופים

זמן צפייה: 6:31 – (שש דקות ו-31 שניות)

בשיעור זה נכיר את סט התופים, נבין איך כל תוף ומצילה נשמעים, נראה איך קוראים אותם ואיפה הם ממוקמים על החמשה, ונדבר קצת על ההסטוריה של כל כלי.

שיעור 2 – מקצב ראשון ב-6 דקות

זמן צפייה: 8:06

מומלץ גם למי שאין לו תופים!
בשיעור זה נלמד שיטה זריזה ופשוטה לנגן את המקצב הראשון שלכם, בלי יותר מדי תאוריה וקשקושים מסביב. בדרך זו תוכלו תוך כמה דקות לתופף ואולי אפילו לנגן עם שיר.
*מומלץ לספור בקול לאורך כל התרגול, גם בהדגמות שבהן לא ספרתי בקול 🙂

שיעור 3 – מקצב תופים מקיף

זמן צפייה: 8:27

שיעור תופים למתחילים שמעולם לא ניגנו על תופים, בשיטה מתודית מסודרת ומעמיקה, הכוללת את כל מה שצריך לדעת כדי להתחיל לנגן: אחיזת מקל, קורדינציה בין הגפיים, ספירה בזמן נגינה, תווים, ועוד.
השיעור כולל גם המלצות לשירים שאפשר ומומלץ לנגן איתם בתור התחלה, וכן המלצות לעבודה נכונה כשמתאמנים ומנגנים עם שירים. *מומלץ לספור בקול בכל אחד מהתרגילים, ולנסות לנגן הכי לאט שאתם מסוגלים, גם אם זה יותר לאט מהוידאו.

שיעור 4 – מעבר ראשון עם קראש

זמן צפייה: 5:07

אחרי שלמדנו לנגן מקצב בשיעורים הקודמים, בשיעור זה נלמד איך מנגנים מעבר על התופים (כולל הטמטמים) ובסופו ננגן על מצילת הקראש. אחר כך נלמד להתחיל מקצב עם קראש בהתחלה, לנגן הכל ברצף כולל מעבר וקראש ולהמשיך הלאה לעוד סיבוב כזה.

שיעור 5 – הוספת רייד

זמן צפייה: 4:04

שיעור סיכום- בשיעור זה נוסיף את מצילת הרייד כתחליף להיהט במקצב שלמדנו, נשלב גם טמטמים וקראש, ונסכם את כל מה שלמדנו בקורס תוך כדי שימוש בכל סט התופים. בסוף השיעור גם נגביר קצב ונרגיש איך זה באמת.
כל הכבוד- סיימתם קורס מתחילים!

קבצים נספחים לקורס: הדגמת תווים לתופים על החמשה נספח לשיעור ״מקצב ב-6 דקות״ נספח ל״שיעור תופים מקיף״ נספח ל״מעבר ראשון וקראש״ נספח ל״שיעור רייד, קראש ושילוב הכל יחד״
אהבתם? מוזמנים לשתף..
עוד קורסים של אסף דגן
קודם
הבא

הי, מה לחפש לך באתר?

הי נעים להכיר, אני אסף דגן

מוסיקאי, מתופף ומורה לתופים למעלה מ-20 שנה, בעל תואר ראשון בהצטיינות מ- Berklee College of Music, ובוגר רימון. במהלך הקריירה שלי עבדתי עם המון אומנים (הראל סקעת, סבלימינל, דניאלה ספקטור, עידן יניב, . . . דניאל סלומון, אניה בוקשטיין, גלית גיאת, דרור קרן ועוד המון), הקלטתי אלבומים, עשיתי הצגות תאטרון והמון פרוייקטים. בין ההופעות וההקלטות בארץ ובחו״ל, היה לי הכבוד ללמד מאות תלמידים (חלקם היום מתופפים מקצועיים ומלמדים בעצמם) והחלטתי לצאת מגבולות הסטודיו שלי ולחלוק את כל הניסיון שלי בתופים ובהוראה עם כל מי שירצה לנגן, ללמוד, ולהכיר לעומק את עולם התופים על כל מרכיביו.

בואו להכיר אותי עוד!

תודה שמילאת את השאלון! נחזור אליך בהקדם!